Mezoterapia

Mezoterapia je druh terapie, kde účinnú látku vpravujem hlbšie do pleti. Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Mezoterapia je vhodná nie len na oblasť tváre, dekoltu, krku, ale aj vlasov. Aby sa želaný účinok dostavil je potrebné procedúru niekoľkokrát opakovať. Počet sedení sa líši od stavu pleti a zvolenej procedúry. Ošetrenia je potrebné opakovať 3 až 6x v 10, 14 alebo 21 dňových intervaloch (podľa účinnej latky). 

Na základe prístroja a samotnej látky, ponúkam niekoľko typov mezoterapie. 

PRÍSTROJE

DermaPen

DermaPen vpravuje látku do menšej hĺbky. 42 mikroihličiek preniká do hĺbky až 2,5mm.

Vital Injektor 2

Vital Injektor 2 je multifunkčný ihličkový prístroj, ktorý aplikuje účinnú látku hlbšie do pleti. 5 alebo 9 ihliečiek preniká do hĺbky až 5mm.

PRODUKTY

MD:Complex GENX Mimetic Peptides & Growth Factor

Produkt ponúka antiagingový, antioxidačný, posilňujúci, regeneračný, hydratačný, obnovujúci a zosvetľujúci účinok. Zmenšuje hĺbku mimických vrások a zaisťuje prevenciu ich vzniku. Terapia odporúčam ľuďm trpiacim starnutím pokožky tváre a tela.

MD:COMPLEX GENX Eye Contour

Prípravok podporuje mikrocirkuláciu v tkanivách očných viečok, napomáha lymfodrenáži a tým bráni vzniku vačkov. Pomáha posilniť tvorbu kolagénu kože, vyhladiť drobné vrásky. Napomáha k odstráneniu tmavých kruhov.

MD:COMPLEX Melanoceuticals CxTM

Ošetrenie je vhodné na boj proti škvrnám. Kombinácia účinných látok je vhodná najmä po lete. Prípravok predchádza vzniku kožnej hyperpigmentácie, odstraňuje už vzniknuté kožné škvrny. Pleť je po ošetrení rozjasnená, jemná a jej tón je zjednotený.

MD:ComplexTM SkinClear    

Prípravok bojuje proti hlavným pričinám vzniku akné. Zabraňuje zvýšenej produkcii kožného mazu, minimalizuje zápal, predchádza vzniku jaziev a hyperpigmentácii.  Ošetrenie je vhodné pre akné 1. a 2. stupna, ako prevencia vyrážky v predmenštruačnom období a tiež behom perimenopauzy, vekom podmienenej zmeny, mastnej a zmiešanej pokožky. Produkt pomáha aj pri starostlivosti o mastnú pleť na hlave. Pôsobí antisepticky a ukludňuje pleť po čistení. 

MD:Complex Anti-Pollution SkinProtect Shield

Tento koktail obsahuje kombináciu silných antioxidačných, ochranných a regeneračných zložiek. Bojujte so suchosťou pokožky, stratou pevnosti, tmavými škvrnami, jemnými vráskami a s akné. Zlepšuje regeneráciu buniek pokožky, dodáva jej pevnosť, obnovuje prirodzený jas, hydratáciu a hebkosť.

MD:Complex Hair Revit CxHR

Produkt podporuje rast a ochranu vlasov, posilňuje folikuly a minimalizuje vypadávanie a rednutie vlasov. Ošetrenie je vhodné pre mužov a ženy vo všetkých vekových kategóriach. 

Biomatrix Crystal Gel

Ošetrenie je vhodné pre dehydratovanú, matnú pleť, ktorá trpí hyperpigmentáciou a stratou elasticity. Vďaka patentu NOVHYAL stimuluje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej až o 282 %. Doba rehabilitácie po ošetrení je iba 15 minút, maximálne 2 hodiny. Po ošetrení je pleť pevnejšia, pružnejšia a rozžiarená. Hĺbka vrások klesá, rovnako ako stopy po akné. Ošetrenie ponúka zlepšenie kvality pleti pacienta v priebehu pár hodín.

PBSerum LIFT +

Sérum ponúka intenzívne zvýšenie elasticity, hustoty pokožky a jej jemný lifting. Sérum je šetrné k pokožke a môže byť podávané topicky alebo injekčne. Procedúra rozbíja starý kolagén, čím podporí tvorbu nového a tým dochádza k intenzívnemu zvýšeniu elasticity, redukcii jaziev a omladeniu pokožky. 

PBSerum EXTREME FIRMNESS +

Produkt vracia pokožke elasticitu, čím viditeľne redukuje ochabnutie tváre a vypĺňa jemné vrásky. Pleť je po ošetrení hydratovaná, pružná a odolnejšia voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.

PBSerum MULTIVIT 

Sérum je vhodné na zmiešanú, mastnú pokožku so sklonom k akné. Produkt pleť zjemňuje, redukuje škvrny a navracia jej mladosť. 

PBSerum EQUILIBRIUM 

Produkt je vhodný pre staršiu pokožku s jazvami alebo škvrnami po akné. Kokteil odstraňuje drstnosť pokožky, škrvny a jazvy. Pleť je po ošetrení jemná a rozjasnená.

Biomatrix Topaz

Produkt je ideálny pre unavenú, dehydratovanú, sivú pokožku bez lesku. Prítomnosť manitolu zabezpečuje až 15 mesačné pôsobenie kyseliny hyalúronovej. Po ošetrení je pleť hydratovaná a pružná, mimické vrásky sú zjemnené. 

IQLift Booster

Produkt je vhodný na pleť so známkami starnutia a hyperpigmentácie, pri ochabnutej pokožke a striách. Aminokyseliny podporujú tvorbu vlastného kolagénu. Hladina minerálov a vitamínov je stabilizovaná. Antioxidanty podporujú metabolizmus kožných buniek a znižujú výskyt oxidačného stresu.

Jalupro Clasic

Produkt je vhodný pre pokožku s jemnými vráskami, so známkami starnutia, pri striách a jazvách. Pleť je po ošetrení hydratovaná a spevnená. Procedúra predchádza ochabnutiu pokožky a aktivuje reparačné procesy.

Jalupro HMW

Ošetrenie je vhodné pre pokožku s príznakmi stredne ťažkého až ťažkého starnutia a dehydratácie. Pokožka je po ošetrení hydratovaná a je podporená jej tvorba kolagénu. Látku je vhodné aplikovať okrem oblasti tváre a dekoltu, aj na podpazušie, ruky, vnútorné stehná, brucho a kolená. 

Aquashine PTX

Ošetrenie ponúka liftingový a relaxačný efekt. Pleť je hydratovaná a jemné vrásky sú vyhladené. Produkt predlžuje efekt už aplikovaného botoxu, zjemňuje hyperpigmentáciu a jazvy po akné.