Chemický peeling

Procedúra je vhodná pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu. Proces je bezbolestný, rýchly a nevyžaduje si rehabilitáciu.

Chemický peeling sa používa na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách. Na pokožku aplikujem chemický roztok, pleť sa postupne ošúpe. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej zvráskavená ako stará pokožka. Ošetrenia je potrebné opakovať 3 až 6x v 10, 14 alebo 21 dňových intervaloch (podľa účinnej látky).

BioRepeelCl3 

Peeling je vhodný aj pre mladú pokožku s akné vo fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Zmenšuje zväčšené póry a nahromadenie mazu, vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné.

BIOMATRIX Azelaic Soft Peel

Peeling sa používa na zosvetlenie hyperpigmentačných ložísk a na preventívnu starostlivosť zameranú na vznik nových stareckých škvŕn. Bojujte proti akné a príznakom po akné. Komplex kyselín v nízkej koncentrácii má mierny exfoliačný účinok. Pleť je po ošetrení hladšia a má zjednotený tón. 

BIOMATRIX Probio Peel

Ošetrenie má protizápalové účiny, poskytuje hlbokú hydratáciu a okamžitý liftingový efekt. Pleť je po ošetrení zrelaxovaná a póry sú zredukované. Povrchový peeling nespôsobuje pocit pálenia.

BIOMATRIX Salicylic Peptide Peel

Salicylický peeling má rýchly nástup účinkov proti akné. Ošetrenie je tiež vhodné pri jazvách po akné, mastnej pokožke, zväčšených póroch.

BIOMATRIX Pyruvic Peel 

Peeling je vhodný pre unavenú, suchú pleť s akné a so známkami starnutia. Látky v peelingu obsiahnuté stimulujú tvorbu nového kolagénu, odstraňujú hyperpigmentáciu a vypĺňajú jemné vrásky. Pleť je po ošetrení do hĺbky hydratovaná a zregenerovaná.

BIOMATRIX Retinol Cream Peel

Peeling je vhodný pre pleť s akné 1. a 2. stupňa, po akné aj pri známkach ochorenia seborea. Kokteil v sebe spája 3 formy retinolu, ktoré urýchľujú obnovu buniek, normalizujú činnosť mazových zliaz. Peelingový krém má znížený dráždivý účinok, pleť je po ošetrení omladená a vyhladená, bez nadmerného podráždenia.

BIOMATRIX M – Jessner Peel

Povrchový stredne hlboký peeling bojuje proti stárnutiu, stareckým škvrnám a akné. Pleť rozjasní, viditeľne zlepší jej kvalitu a dopraje jej jemný lifting.

BIOMATRIX Glicolic Peel

Povrchový peeling na vodnej báze ľahko preniká do pokožky, odstraňuje odumreté kožné bunky, pleť hydratuje a vyživuje ju zvnútra. Produkt je vhodné použiť pri akné, známkach starnutia pokožky a ochorení seborhea.

BIOMATRIX Phytic Peel

Ošetrenie je vhodné pre osoby s akné 1. aj 2. stupňa, pri hyperpigmentácii a pre pleť s príznakmi stárnutia. Produkt má mierne bieliaci účinok, zjednocuje tón pleti a vypĺňa jemné vrásky. Peeling je možné použiť aj na zosvetlenie intímnej zóny, dvorca a podpazušia.