Previous
Next

POVEDZ NÁM NIEČO O TEBE.

Lenka: Matka, manželka, žena so snom o dokonalej pleti. 🙂 Milujem tetovania, rada trávim čas v spoločnosti ľudí a snažím sa žiť tak, aby moje telo a myseľ nadobudli stabilnú rovnováhu aj v dnešnom hektickom svete.

KEDY, AKO A PREČO SI SA ROZHODLA ZALOŽIŤ SALÓN ?

L.: Nápad založiť salón vznikol ruka v ruke s potrebou kariérnej zmeny. Pri dvoch deťoch, manželovej náročnej práci a vlastnom vyťažení som okúsila, čo to znamená syndróm vyhorenia. Po ťažkom životnom období som sa rozhodla pre zmenu a venovať sa konečne tomu, čo ma baví a napĺňa. Preto som sa rozhodla sa v tejto oblasti dovzdelať a naplno sa jej venovať. S tým akosi prišla aj potreba vlastného konceptu a možnosti rozhodovať o svojej budúcej kariére. Tak som teda prišla k myšlienke otvoriť si vlastný priestor, ktorý sa bude venovať starostlivosti o pokožku tela. Stretla som Ninku a z nápadu sa začal tvoriť reálny koncept, priateľstvo a spolupráca.

ČO ŤA NA PRÁCI NAJVIAC BAVÍ ?

L: Asi všetko. Veľmi ťažko sa mi vyberá nejaká časť. S istotou viem povedať, že administratívu vnímam ako nutné zlo a nie je to moja obľúbená časť balíka. Napĺňa ma spokojný klient, práca s kozmetikou ktorá dosahuje reálne výsledky, rada skúšam nové kozmetické produkty, techniky. Vždy sa poteším, keď sa dostanem k novému produktu a mám možnosť otestovať jeho kvality, konzistenciu, vôňu a samozrejme si potrpím na kvalitné zloženie. Rovnaké nároky, aké kladiem na produkty, ktoré dávam svojej pleti sme kládli aj pri výbere kozmeticky do salónu. Len to najlepšie.

ČO JE TVOJIM CIELOM ?

L: Spokojná a šťastná klientela so zdravou pokožkou. Sama na sebe viem, že sa nestane zázrak do rána. Chce to čas, správnu rutinu, ošetrenia, ale pleť sa dá prevychovať, preliečiť a môže byť zdravá, svieža a krásna. Pre mňa je podstatné, aby naši klienti od nás odchádzali šťastní, oddýchnutí a aby sa k nám radi vracali.

PREČO PRÁVE ENVY THERAPY® , SOTHYS A MEDIK8?

L:  Ako som už spomínala, v salóne by som neponúkala kozmetiku, ktorú nemám odskúšanú a nie som si istá jej účinkami. U Envy bola preto voľba jednoznačná. Je to kozmetika, ktorá má svoje 4 koncepty, ktoré dajú pleti presne to, čo potrebuje. Zložením je úžasná, prepracovaná a balená je s ohľadom na životné prostredie, bez zbytočných prídavných látok a parfumácie. Ja sama som s radou Brightenning dosiahla želané výsledky. Envy je kozmetika zo Slovenska, ktorá naozaj dosahuje úžastné výsledky v krátkom čase, myslí na všetko. Každá pleť je iná, preto je potrebné myslieť aj na to. A tak sme sa rozhodli pre spoluprácu aj s ďalšou vysoko kvalitnou značkou Sothys.

AKÚ NAJVÄČŠIU CHYBU PODĽA TEBA ROBIA ĽUDIA PRI STAROSTLIVOSTI O SVOJU PLEŤ?

L: Zvyčajne sú to dva extrémy. Buď nedostatočná/ nesprávna starostlivosť, alebo naopak zbytočne veľa starostlivosti, ktorá vedie k preošetreniu pleti, jej dráždeniu a následným problémom. Stane sa z toho začarovaný kruh. Často sa stretávam s tým, že ma klient/ klientka nastavenie, že má napríklad mastnú pleť. Zbytočne potom svoju pleť presušuje, následne bojuje s akné šupinatením a nadmernou tvorbou mazotoku. Pritom jej pleť je citlivá, dehydrovaná a potrebuje takzvane prevychovať. Zrazu sa dejú zázraky. 🙂 Samozrejme to chvíľku trvá, ale ako vravievajú moji rodičia: “Všetko sa dá, keď sa chce.”

PRE KOHO SÚ URČENÉ TVOJE SLUŽBY ?

L: Myslím, že pre všetkých. Samozrejme si uvedomujem, že salónová starostlivosť a naše produkty nie sú úplne najlacnejšie, ale často sa stretávam s tým, že keď (špeciálne ženy) zrátali ceny všetkého, čo majú doma a snažia sa to dať na pleť, v porovnaní s pár produktami, ktoré ich pleť naozaj potrebuje, tak prišli k výsledku, že sumou je to rovnaké. Navyše majú zrazu kopu miesta v kúpeľni na poličkách. 😀 Ako bonus ich pleť vyzerá tak, ako si želajú.

PREČO BY SI KLIENTI MALI VYBRAŤ PRÁVE TVOJ SALÓN ?

L: Myslím si, že k tejto otázke sa dá povedať iba, že príďte, vyskúšajte a uvidíte, prečo sa k nám radi vrátite. 🙂

NAJOBĽÚBENEJŠÍ PRODUKT ?

L: Víno. 😀 Ja si ťažko vyberiem iba jeden. Sú to asi všetky produkty mojej rannej a večernej rutiny. Kedysi som si to nevedela predstaviť, ale teraz sa stalo pre mňa večerné čistenie pleti takým rituálom, ktorý mám zažitý a dá sa povedať, že idem na taký autopilot. Prečistím si pri ňom myseľ, akoby spláchnem starosti každého dňa a hneď sa cítim lepšie. Mám dve deti, kopu roboty aj po príchode domov, takže to nie je hodina strávená v kúpelni. Trvá mi to maximálne 5 minút. Myslím, že aj zuby si umývam dlhšie (čo je však už iná téma). 😀 Ale je to mojich 5 minút, ktoré si s radosťou venujem.

NEJAKÁ MÚDROSŤ NA ZÁVER ?

L: Život a jeho peripetie.